Poszanowanie praw autorskich

Prosimy abyś upewnił się, że materiały które udostępniasz na Rocketshare.com są materiałami, do których posiadasz prawa autorskie, lub posiadasz zgodę autora materiałów na ich publikację. Respektujemy prawa autorskie i robimy co w naszej mocy, aby Rocketshare.com było miejscem z wyłącznie legalnymi materiałami.

Jeżeli plik, który umieściłeś w serwisie nie jest już dostępny, oznacza to, że otrzymaliśmy wiarygodne zgłoszenie od prawowitego właściciela praw autorskich do pliku o nieupoważnionym jego udostępnieniu. W takim wypadku działamy bez zwłoki i usuwamy plik z Twojego konta.

Zgłoszene naruszenia praw autorskich

Każda strona umożwiająca pobranie pliku zawiera link "Zgłoś naruszenie". Stronę zgłaszania naruszenia możesz też zawsze znaleźć tutaj: https://rocketshare.com/abuse.

Po podaniu informacji potwiedzających Twoje prawo własności do zgłaszanych materiałów, niezwłocznie przystępujemy do analizy wiarygodności zgłoszenia. Prosimy o zawarcie możliwie dużej ilości szczegółów.

W przypadku potwierdzenia wiarygodności, co trwa maksymalnie do 24 godzin, w sposób trwały uniemożliwiamy dostęp do pliku.

Odpowiedzialność

Rocketshare.com umożliwia użytkownikom portalu przechowywanie, udostępnianie i pobieranie plików. Proces jest w pełni automatyczny, a Rocketshare.com dostarcza jedynie infrastrukurę teleinformatyczną do realizacji tego procesu. Nie mamy wpływu na treści które udostępniają nasi użytkownicy, nie monitorujemy jakie materiały są umieszczane w Rocketshare.com.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania treści, które zgodnie z Regulaminem lub prawem zostaną uznane za naruszenie. W przypadku znacznego przewinienia, zastrzegamy sobie prawo do czasowego lub permanentego zablokowania konta użytkownika lub też permanentnego usunięcia konta.